EQUIPS | PARTIT | DIA DEL PARTIT | HORA PARTIT | HORA SORTIDA | LLOC SORTIDA | |
SÈNIOR MASCULÍ | CB ROSES – CB OLOT | 06/04/2024 – Dissabte | 19.15H | –.–H | COTXES PARTICULARS | |
SOTS-25 MASCULÍ |
UNIÓ GIRONA MARISTES – CB OLOT | 06/04/2024 – Diumenge |
20.00H |
18.30H | PAVELLÓ | |
JÚNIOR MASCULÍ GREDA | CE PALAMÓS – CB OLOT | 06/04/2024 – Dissabte | 16.00H | 14.00H | PAVELLÓ | |
JÚNIOR MASCULÍ LAVA | CB OLOT | 16/03/2024 – Dissabte | –.–H | –.–H | ||
CADET MASCULÍ GREDA |
CB OLOT`- ESCOLÀPIES FIGUERES | 06/04/2024 -Dissabte | 19.15H | –.–H | ||
CADET MASCULÍ LAVA | CB GUÍXOLS – – CB OLOT | 07/04/2023 – Diumenge | 10.45H | 08.45H | PAVELLÓ | |
INFANTIL MASCULÍ | CB NOU CAULES – CB OLOT | 06/04/2024 – Dissabte | 12.30H | 10.45H | PAVELLÓ | |
PRE-INFANTIL MASCULÍ GREDA | CB OLOT | 16/03/2024 – Dissabte | –.—H | –.–H | ||
PRE-INFANTIL MASCULÍ LAVA | CB ESCOLÀPIES FIGUERES – CB OLOT | 06/04/2024 – Dissabte | 10.30H | 09.00H | PAVELLÓ | |
MINI MASCULÍ | BC FONTAJAU – CB OLOT | 06/04/2024 – Dissabte | 08.45H | 07.15H | PAVELLÓ | |
PRE-MINI MASCULÍ | CB OLOT – FD CASSANNENC | 06/04/2024 – Dissabte | 09.00H | –.–H | ||
SOTS-25 FEMENÍ | CB OLOT – CB L’ESCALA | 06/04/2024 – Dissabte | 19.15H | –.–H | PAVELLÓ | |
SOTS-21 FEMENÍ | CB OLOT – CB LA VALL D’EN BAS | 06/04/2024 – Dissabte | 17.30H | –.–H | ||
JÚNIOR FEMENÍ | EL CÍRCOL – CB OLOT | 07/04/2024 – Diumenge | 10.45H | 08.45H | PAVELLÓ | |
CADET FEMENÍ GREDA |
CB OLOT – CB LA VALL D’EN BAS A | 06/04/2024 – Dissabte | 12.30H | –.–H | ||
CADET FEMENÍ LAVA | CB GUÍXOLS – CB OLOT | 07/04/2024 – Diumenge | 16.30H | 14.30H | PAVELLÓ | |
INFANTIL FEMENÍ GREDA | SEDIS – CB OLOT | 06/04/2024 – Dissabte | 12.30H | 10.30H | PAVELLÓ | |
INFANTIL FEMENÍ LAVA | CB OLOT – CB SARRIÀ DE TER | 06/04/2024 – Dissabte | 10.45H | –.–H | ||
PRE-INFANTIL FEMENÍ GREDA | CB OLOT – PIA OLOT | 06/04/2024 – Dissabte | 09.00H | –.–H | ||
PRE-INFANTIL FEMENÍ LAVA | CB OLOT – VEDRUNA GIRONA | 06/04/2024 – Dissabte | 10.45H | –.–H | ||
MINI FEMENÍ | CB OLOT -CB CAMPDEVÀNOL | 06/04/2024 – Dissabte | 12.30H | –.–H | ||
PRE-MINI FEMENÍ | CB SARRIÀ DE TER – CB OLOT | 06/04/2024 – Dissabte | 09.30H | 08.00H | PAVELLÓ | |
ESCOLETA | CB OLOT | 14/03/2020 – Dissabte | –.–H | –.–H | ||
ESCOBOL GREDA | CB OLOT | 16/03/2023 – Dissabte | 09.30H | –.–H | ||
ESCOBOL LAVA | CB OLOT | 17/03/2023 – Dissabte | 11.30H | –.–H |